Când se sărbătoreşte ziua Europei?




Coltul copiilor

Voluntariat


„Voluntariatul este activitatea desfășurata din proprie inițiativă, de orice persoana fizica, in folosul altora, fără a primi o contraprestație materiala.” (Definiție adoptata de Consiliul National al Voluntariatului, iunie 2002)

Voluntariatul reprezintă un element esențial al tuturor societăților. Voluntariatul transforma in acțiune declarația Națiunilor Unite conform căreia 'Noi, oamenii' avem puterea de a schimba lumea.

Inscriere voluntar
Lista voluntarilor 2014
NumeEmailInstitutiePunctaj
Balteanu Cosmin Mariusbalteanu.cosmin@hotmail.comCNRG0
Dicu Maria Andreeaandreeamariadicu@yahoo.comCNRG0
Robert Alexandru Moisucmoisucr@yahoo.comCNRG0
Popescu Danieladaianappc@yahoo.comCNIM0
Serban Cristiandj_chrisser@yahoo.comCNIM0
Gherghina OvidiuCNIM0
Duculescu Codrutcodrut_09_duculescu@yahoo.comCNIM0
Manea Andrei0
Elena Georgiana Ilie0
Diana Pitei0
Nitu Daniela Madalina0
Udrea Cristinaflory_scumpik79@yahoo.comCNIM0
Oneata Alexandruali_cris2002@yahoo.comCNIM0
Stîngă Valentinvalivfx@live.comCNIM0

316848 accesari

Acest site nu reprezintã poziţia oficială a Uniunii Europene şi nu angajează juridic instituţiile Uniunii Europene.
Acest proiect este finanţat de Uniunea Europeană, prin Reprezentanţa Comisiei Europene în România şi de către
Centrul de Consultanţă şi Management al Proiectelor Europroject.